Kültürpark, yenilenen tesisle haftasonuna hazır

İZMİR'deki Kültürpark Tenis Kulübü'nün 75 yıllık tarihinde ilk kadın başkanı olma onurunu yaşayan Server Uyaroğlu, tenisçilere yıllardır hizmet eden tesislerde yenilenme hamlesini başlattı.

GENEL 20.04.2016, 10:22 20.04.2016, 10:53
Kültürpark, yenilenen tesisle haftasonuna hazır

Sporcu soyunma odalarını baştan aşağıya yenileyen Kültürpark Tenis Kulübü, 23-26 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Necimoğlu Grup Hafta Sonu Turnuvası'na hazır hale geldi.

Soyunma odalarında yapılan tadilattan sonra 5 yıldızlı hale gelen tesislerde tenisçiler için her şey düşünüldü. Öyle ki, üyeler için yaptırılan özel dolapların yanı sıra banyolar ve tüm tesisat başta aşağıya yenilendi. Tüm bu çalışmalarının kulübün kasasından bir harcama yapılmadan gerçekleştirildiğini vurgulayan Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu, tesislerdeki tadilatların sponsorlar vasıtasıyla yapıldığını belirterek bundan sonra da tesislerin dört bir yanını elden geçireceklerini söyledi.

Kulübün içinde bulunduğu tesisleri yuva sıcaklığına dönüştürmek için ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını ifade eden Uyaroğlu, "İzmir'in gözbebeği olan kulübümüz için yapacağımız vizyon çalışmaları devam edecek. Üyelerimizin burada daha fazla vakit geçirebilmeleri için öncelikle fiziki koşulları uygun hale getirmemiz gerekiyor. Biz inanıyoruz ki yaptığımız bu çalışmalar bize önümüzdeki günlerde daha büyük başarıları getirecek" diye konuştu.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?