Kemalpaşa Belediyesi'ne anlamlı ödül

İzmir Birlik Platformu tarafından, siyaset, iş dünyası, sanat camiası olmak üzere çeşitli kategorilerde her yıl verilen “2019 Yıl Onur Ödülleri” sahiplerini buldu. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kültür ve Sanat alanında yaptığı başarılı çalışmalar ile ödüle layık görüldü.

GENEL 14.12.2019, 16:22
Kemalpaşa Belediyesi'ne anlamlı ödül

İzmir Birlik Platformu 2019 yılı Onur Ödülleri töreni bugün Buca Yedigöller kafe de düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Siyaset, sanat ve iş dünyasından tanınmış simaların katıldığı ödül töreninde Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı Kültür ve Sanata verdiği destek ile ödüle layık görüldü.

İzmir Birlik Platformu Başkanı Aziz Tekin’in elinden ödülünü alan Başkan Karakayalı Kültür ve Sanata geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Karakayalı “Doğası, dokusu ve havasıyla İzmir’in en güzel ilçelerinden birinin Belediye Başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Bizim politikamız insan odaklı. İnsana değer veren çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kültür Sanata geçmiş döneminde de büyük yatırımlar yaptık. Bu dönemde de bu yatırımlarını devam edecek. Bunun en güzel örneği de bir ay önce hayata geçirdiğimiz Türkiye'nin yerel yönetimler tarafından desteklenen 4. Çocuk orkestrası. Hedefimiz bu orkestrayı Senfoni Orkestrası haline getirmek. Beni bu ödüle layık gören, başta İzmir Birlik Platformu Başkanı Sayın Aziz Tekin olmak üzere, tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
27°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?