Karşıyaka’da 2 bin kişilik bayram yemeği

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Kurban Bayramı’nı çalışma arkadaşları ile birlikte kutladı.

GENEL 20.08.2018, 10:32
Karşıyaka’da 2 bin kişilik bayram yemeği

Örnekköy Şantiye Tesisleri’nde kurulan bayram sofrasında 2 binin üzerinde belediye personeli, bürokratlar ile meclis üyeleri ve sendika temsilcileri de bir araya geldi. Başkan Akpınar “Biz büyük bir aileyiz. Karşıyakamızı birlikte yönetiyoruz” dedi.

TEK YÜREK KUTLAMA

Hayata geçirdiği sosyal ve kültürel projelerle adından söz ettiren Karşıyaka Belediyesi, Kurban Bayramı’nı tek yürek olarak kutladı. Şantiye Tesisleri’nde kurulan bayram sofrasında; Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri, sendika temsilcileri ile tüm birimlerde çalışan 2 binin üzerinde belediye personeli bir araya geldi.

SOFRAYI PAYLAŞTILAR

Bayramlaşma törenine katılanlara kavurma, pilav, salata ve tatlı ikram edildi. Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar da sofraya, çalışma arkadaşları ile birlikte oturdu. Belediye personeliyle bir süre sohbet eden Başkan Akpınar, Karşıyaka Belediyesi’nde iş barışının sağlandığını, statü ayrımının hissedilmediğini ve tüm çalışanların kendilerini mutlu hissetmesinin, hizmetlere de olumlu yansıdığını söyledi. Muhtarlar ve işçi temsilcileri de Başkan Akpınar’a çiçek vererek, teşekkür etti.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Kurban Bayramı’nın tüm ailelere mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Bayram sofrasında gösterdik ki; bu belediyede herkes bir, kimsenin kimseden farkı yok. Farkımız da bu dayanışmamız ve kardeşliğimizdir. Yerelde, ulusalda ve uluslararası arenada başarılıysak, bunda sizin emeğiniz çok fazla. Ben hiçbirinizi maaşlı çalışan, işçi olarak görmedim. Ben hepinizi birlikte yol arkadaşlığı yaptığım ailemden biri olarak gördüm. Böyle düşünen arkadaşlarımla yol yürüdüm. 4 yıl boyunca iş barışını sağlamak için mücadele ettim. Bugün içinden geçtiğimiz ekonomik dar boğazda benimle değil, bu sistemi bu hale getirenlerle mücadele etmek gerekir. Her zorluğu yine beraber aşacağımızdan eminim. Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin düzenini kimse bozamaz. Bugüne kadar başınızı öne eğdirmeden hizmet ettim, bundan sonra da böyle yapacağım. Biz bu ülkeyi ve tüm insanlarımızı seviyoruz. Çalışma performansımızı hiç düşürmeden, Karşıyakamıza ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.


 

--

CAN ÖZLÜ

0555 552 53 72

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?