İzmirli takımlar Hatay için el ele!

Hatay'da çıkan ve büyük hasara yol açan orman yangınlarından sonra, Türkiye yaralarını sarmaya çalışıyor. Ülkenin birçok yerinden Hatay'a destek gelirken İzmirli spor kulüpleri de oluşan hasara sessiz kalmadı.

GENEL 12.10.2020, 21:17 12.10.2020, 21:45
İzmirli takımlar Hatay için el ele!

İZ GAZETE- 9 Ekim'de Hatay'ın Belen ilçesindeki orman yangınları, diğer ilçelere de sıçramış ve şehirde büyük hasara yol açmıştı. Ülkenin dört bir yanından Hatay'a destek gelirken, İzmirli spor kulüpleri de bu yangına duyarsız kalamadı.

Altay Spor Kulübü, sosyal medya hesabı üzerinden, "Hatay için el ele! Yangınlarda zarar gören ormanlarımızı yeşertmek için Karşıyaka Spor Kulübü'ne 1914 fidanla meydan okuyoruz" ifadelerini kullandı.

KARŞIYAKA YANIT VERDİ

Karşıyaka Spor Kulübü, Altay'ın paylaşımına yanıt verdi. Kaf Kaf'ın yaptığı paylaşımda, "Altay Spor Kulübü''nün meydan okumasını görüyor, biz de Hatay için 1912 fidan bağışlıyoruz. Sıra sende Göztepe" denildi.

ÜÇ BÜYÜKLER DE YAPMIŞTI

Üç büyüklerden Beşiktaş'ın paylaşımıyla başlayan meydan okumaya, Fenerbahçe ve Galatasaray da destek vermiş, yaralarını sarmaya çalışan Hatay'a fidan bağışında bulunmuşlardı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?