İzmir Valiliği'nden kutlama programı: Atatürk'ün sesi İzmir'den tüm dünyaya duyurulacak!

29 Ekim Cumhuryet Bayramı kutlamalarının kısıtlanması tartışmaları sürerken İzmir Valiliği kutlama programını açıkladı. Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşecek etkinliklerden birinde Atatürk’ün sesi 10. Yıl Söylevi ile İzmir’den tüm dünyaya duyurulacak.

GENEL 28.10.2020, 12:05 28.10.2020, 12:13
İzmir Valiliği'nden kutlama programı: Atatürk'ün sesi İzmir'den tüm dünyaya duyurulacak!

İZ GAZETE - İzmir Valiliği 29 Ekim’in 97. Yıl kutlama programını açıkladı. Etkinlikler kapsamında İzmir Valiliği’nin Tarihi Hükümet Konağı binasında video haritalama yöntemi ile hazırlanan özel videoda tarih yeniden canlandırılacak. Projeksiyon ile özel olarak hazırlanan animasyonlar hükümet konağı binasının duvarlarına yansıtılırken Atatürk’ün 10. Yıl Söylev’ini, kendi sesi ile İzmir’den tüm dünyaya duyurulacak.

İzmir Valiliği'nin etkinlik açıklaması: 

Cumhuriyetimizin 97. Yıl Kutlamaları Coşkusunu Tüm İzmirli Hemşerilerimizle Sosyal Medya’da Kutlayacağız.

İzmir Valiliği (BHİ) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 97.Yıldönümünde Valiliğimiz koordinesinde Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşecek etkinlikler, İzmir Valiliği’nin resmi sosyal medya hesaplarında canlı olarak yayınlanacak.

Tüm İzmirli hemşerilerimizin Cumhuriyet coşkusuna ortak olacakları programlar kapsamında bayram heyecanının yaşanacağı, 29 EKİM 2020 PERŞEMBE günü sabah saat 10.00 da yapılacak Tebrikat Töreni, akşam ise; saat 20.00’daki Kültür ve Turizm Bakanlığı İzmir Klasik Türk Müziği Topluluğu Konseri ile saat 21.00’deki Cumhuriyet Bayramı'na Özel Video Mapping, Lazer Işık ve Ses gösterisi etkinlikleri İzmir Valiliğinin resmi Twitter (@IzmirValiligi), Facebook (izmirvaliligi35) ve Instagram (izmirvaliligi35) hesaplarından canlı yayınlanacaktır.

Atatürk’ün sesi ile “Tarih” Hükümet Konağı’nda canlanacak

İzmir Valiliği’nin Tarihi Hükümet Konağı binasında Video Haritalama yöntemi ile hazırlanan özel videoda Tarih yeniden canlandırılacak. Projeksiyon ile özel olarak hazırlanan animasyonlar hükümet konağı binasının duvarlarına yansıtılırken Atatürk’ün 10. Yıl Söylev’ini, kendi sesi ile İzmir’den tüm Dünya’ya duyuracağız.

Sonsuza denk aynı coşku ve heyecanla kutlayacağımız Cumhuriyetimizi, bu yıl Pandemi tedbirlerine uygun olarak yapılacak etkinliklerimizde vatandaşlarımıza online erişerek, ortak duygularımızı ve sevinçlerimizi paylaşacağız. Hiçbir koşulun, bu coşku ve heyecana engel olmayacağını İzmirli hemşerilerimizin de katılımıyla ifade edeceğiz.

Siz değerli İzmirli hemşerilerimizi online olarak gerçekleşecek etkinliklerimize katılımlarınızı bekleriz.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
16°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?