İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği’nden Türeli’ye Ziyaret

İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Aksu ve Dernek Yönetimi, dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli’yi ziyaret etti.

GENEL 05.05.2017, 16:18 05.05.2017, 16:18
İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği’nden Türeli’ye Ziyaret

Ankara Yaşayan İzmirlilerin kurduğu İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Aksu ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında “Hemşerileri olarak kendisini ziyaret ederek kendisine yeni görevinde başarılar diledik ve desteklerimizi ilettik” dedi.

Rahmi Aşkın Türeli’nin İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği’nin önceki dönem başkanı ve 24.Dönem İzmir Milletvekili olduğunu hatırlatan Yasin Aksu, “Dernek Başkanlığını yürüttüğü dönemde kendisi ile yakından çalışma fırsatı bulduğumuz dönemde kendisinin İzmir için olan çalışmalarını, İzmir’e verdiği değeri ve önemi yakından görme imkânımız oldu. Milletvekili olduğu dönemde de ilimizi parlamentoda layıkıyla temsil eden Sayın Türeli’nin birikimi ve deneyimi ile İş Bankası’na da yararlı işler yapacağına olan inancımız tam. Kendisine daha önce olduğu gibi şimdi de Ankara’da Yaşayan İzmirliler olarak her daim destek olmaya devam edeceğiz”  ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?