İzmir'in başkanlarının başarı karnesi! Hangi isim birinci oldu?

Saros Araştırma Şirketi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanlarının başarı karnesini açıkladı.

GENEL 26.10.2020, 14:25 26.10.2020, 14:31
İzmir'in başkanlarının başarı karnesi! Hangi isim birinci oldu?

İZ GAZETE - Saros Araştırma Şirketi yayınladığı verilerle İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanlarının başarı karnesini açıkladı.

Şirketin yayınladığı verilere göre araştırmaya katılanların yüzde 64,1’i Tunç Soyer’i başarılı bulurken Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy 66,5 oy ile en başarılı ilçe belediye başkanı oldu. Aksoy’u yüzde 64,2 oy ile Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, yüzde 63,8 oy ile Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay takip etti. Urla Belediyesi’nin dikkate alınmadığı araştırmada İYİ Parti'li Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran en az oyu alan isim oldu.

Araştırmada en başarılı ilçe belediye başkanı seçilen Serdar Aksoy sosyal medya hesabından ‘’Saros Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen "En Başarılı Belediye Başkanları" anketinde Menemen Belediyemiz büyük bir başarıya imza attı. Gerçekleştirilen ankette yüzde 66,5 oy ile "En Başarılı Belediye Başkanları" içerisinde birinci sırada yer aldık.

Bu başarı Menemen Belediye Emekçilerine aittir. Hepsine canı yürekten teşekkür ediyorum’’ sözlerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
14°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?