İzmir İl Sağlık Müdürü, Ayaz bebeği ziyaret etti

İzmir’de yaşayan Nida (36) ve Murat Balcı (37) çiftinin oğulları Ayaz (2,5), omuriliğindeki 14 santimetre uzunluğundaki tümörün alınması için geçen pazartesi günü Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyat oldu.

GENEL 05.07.2019, 16:48 05.07.2019, 17:21
İzmir İl Sağlık Müdürü, Ayaz bebeği ziyaret etti

İzmir İl Sağlık Müdürü Mehmet Burak Öztop, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde omuriliğindeki 14 santimetrelik tümörün alınmasının ardından, yoğum bakım servisinde uyutulan Ateş Ayaz Balcı’nın annesi Nida ve babası Murat Balcı çiftini ziyaret etti. Ardından Ayaz’ın yanına giden Öztop, yoğun bakım doktorlarından bilgi aldı. Mehmet Burak Öztop, yaptığı açıklamada, Ayaz bebeği ve ailesini ziyaret ettiğini söyledi.

Öztop, "Doktorlarımızdan aldığımız bilgilere göre Ayaz bebeğimizin cerrahi süreci başarılı geçti. Şuan hastamız yoğun bakım sürecinde yakın takip altında. İlerleyen süreçte tedaviyi sürdüren hekimlerimizden aldığımız bilgiler çerçevesinde sağlık durumu hakkında daha detaylı bilgi verme imkanı bulacağız. Bu süreçte katkı sağlayan başta Sağlık Bakanlığı yetkililerimize, İzmir Valimize, cerrahi ve yoğun bakım sürecini yöneten hocalarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

DHA

Yorumlar (0)
banner96
banner178
25°
açık
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü