İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden İBB'ye: 'Kız kulesini de getirebilirsiniz'

Bu yıl 88'incisi düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı'na İstanbul da katılıyor. İBB buna yönelik İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni sosyal medyadan etiketleyerek, "İzmir hazır mısın? Biz geliyoruz" ifadelerine Büyükşehir Belediyesi'nin cevabı oldukça ilginç oldu.

GENEL 05.09.2019, 11:23 05.09.2019, 11:47
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden İBB'ye: 'Kız kulesini de getirebilirsiniz'

İZ GAZETE- Türkiye’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı 88. İzmir Enternasyonal Fuarı 6 Eylül’de (yarın) kapılarını açacak. 10 gün boyunca büyük bir heyecana sahne olacak İzmir’in 88 yıllık değeri, 6 – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında yüz binleri ağırlamaya hazırlanıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından düzenlenen 88. İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl tarihinde ilk kez İstanbul’u “Onur Konuğu İl” olarak ağırlayacak.İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından fuarda olacaklarını belirterek İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni etiketledi.

 “İzmir hazır mısın? Biz geliyoruz” ifadelerini kullanan İBB’ye İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin cevabı ilginç oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin resmi twitter hesabı, İBB'nin cümlelerini alıntılayarak, "Hazırız ve bekliyoruz. Yanınızda Kız Kulesi'ni de getirebilirsiniz. Körfez'de yerini ayırdık. Fuar bitince geri veririz, merak etmeyin" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
16°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında kapalı olan 'restoran ve cafeler' tekrar açılmalı mı?
banner208