İZEKO’dan dijital atak

İZEKO ve emlaksitem.com iş birliği yaptı

GENEL 18.02.2020, 14:42
İZEKO’dan dijital atak

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO), Asrın Gruba ait ulusal emlak ilan platform sitesi olan emlaksitem.com ile protokol imzaladı. İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu ile Asrın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak’ın imzaladığı iş birliği protokolünde İZEKO üyelerine 31 Mayıs’a kadar ücretsiz ilan hakkı tanındı. Protokol törenine katılan İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği(İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, “İzmir markası olan emlaksitem.com’a destek olmalıyız”dedi

"İzmir markalarıyla iş birliği" toplantısında gerçekleşen protokol töreninde konuşma yapan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, emlaksitem.com’un çok fazla emek sarf ederek kurulduğunu söyledi. İzmir’de birçok konuda marka değeri yaratılması gerektiğini ifade eden Küçükkurt, “emlaksitem.com bir İzmir markasıdır. Bu markamıza iş insanları olarak sahip çıkmamız gerekiyor. İzmir kent bilinciyle hareket ederek markalarımızı koruyarak onlara sahip çıkmamız lazım. emlaksitem.com’a tüm emlakçıların destek olması gerekir” diye konuştu.

İZMİRLİ EMLAKÇILARA YÜZ GÜN ÜCRETSİZ

Toplantıda konuşma yapan Asrın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak, İzmir’e ait bir emlak sitesi olmadığını söyledi. Önce İzmir’e daha sonra Türkiye’ye hizmet edeceklerini belirten Talak, “İZEKO ile birlikte hareket edip emlaksitem.com’u yaygınlaştırarak İzmir’e ait bir marka yaratacağız. Şu anda arama motorlarındaki aramalarda ilk sıralarda çıkıyoruz. İnanıyorum ki ilerleyen süreçte arama listesinde daha da yukarıda olacağız. İzmirli emlakçılara yüz gün ücretsiz kullanıma açtık ve böylece siteyi onların beğenisine sunduk. İzmir emlakçılarının her zaman yanında olacağız” dedi.

'DESTEK OLMAK LAZIM'

Emlak portallarının kullanıcıları fiyat politikasından dolayı zorladığını dile getiren İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu, İzmir’in artık emlak portal sitesi olduğunu söyledi. Ege Üniversitesi ile daha önce bir site projesinin olduğunu fakat maliyetlerden dolayı yürürlüğe girmediğini vurgulayan Güleroğlu, “emlaksitem.com’a üye olmak gibi bir zorunluluk yok. Eğer İzmir’e ve İzmir markalarına destek olmak istiyorsak bu siteye destek olmak zorundayız. Güzel güncel bir site olan emlaksitem.com’a bütün üyelerimize destek olma çağrısı yapıyorum. Dijitalleşmemiz gereken bir zamanda İzmirli markaya destek olarak ülkemize yeni bir platform kazandırmak istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
36°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?