İşte Ukraynalı modelin darbedildiği görüntüler! Mekan sahibinden açıklama

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk gittiği Çeşme ilçesindeki Momo Beach'da darp edildiğini ileri sürüp, polise şikayetçi olmuştu. Kyryliuk'un iddiasının ardından beach sahibi Burak Beşer açıklama yaptı. Ukraynalı modelin darp edilmesine ilişkin ise görüntü ortaya çıktı. Görüntüde Ukraynalı top model Daria Kyryliuk bir anda yere düşüyor. Başında ise bir kişinin durduğu görülüyor. Kyryliuk'un darbe alıp almadığı veya kimden aldığı görüntülerde net olarak belli olmuyor.

GENEL 03.08.2020, 23:21 04.08.2020, 12:02

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk gittiği Çeşme ilçesindeki Momo Beach'da darp edildiğini ileri sürüp, polise şikayetçi olmuş, Kyryliuk’un ve arkadaşlarının maruz kaldıkları şiddete bir tepki de Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'dan gelmişti.

Kyryliuk'un iddiasının ardından beach sahibi Burak Beşer açıklama yaptı. Ukraynalı modelin darp edilmesine ilişkin ise görüntü ortaya çıktı. Görüntüde Ukraynalı top model Daria Kyryliuk bir anda yere düşüyor. Başında ise bir kişinin durduğu görülüyor. Kyryliuk'un darbe alıp almadığı veya kimden aldığı görüntülerde net olarak belli olmuyor. 

'KENDİMİZİ İLGİNÇ BİR KARALAMA KAMPANYASI İÇİNDE BULDUK'

Momo Beach sahibi Burak Beşer, "Biz de kendimizi ilginç bir karalama kampanyası içinde bulduk. Açıkçası çok şaşkınız. O yüzden açıklama yapma gereği hissettik. Olay işletmemizin dışında ve alakası olmayan yerde gerçekleşmiştir. Olay iki farklı misafir arasında olmuştur. Ne çalışanlarımızla ne de bizimle hiçbir alakası yoktur. İki farklı olay var. Bir tanesi tartışmadan ibaret, bu bizim bildiğimiz tarafı. Bilmediğimiz, buradan çıktıktan sonra. Kendisiyle burada tanıştık arkadaş gruplarıyla da burada tanıştık, defalarca geldiler hiçbirinde bir problem yaşamadılar. Geçen günkü olay bizi üzdü. Olan şeyi söylüyoruz, yalan söylemiyoruz. Görgü tanıkları, şahitler de var biz de hukuksal yollara başvuracağız." ifadelerini kullandı.

DHA

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?