'İspat edene 1 milyon dolar veririm' demişti, ses kaydı ortaya çıktı!

Şarkıcı Coşkun Sabah’ın bir gazeteye verdiği röportajda İzmir, Aydın ve Manisa illeri hakkında sarf ettiği sözler olay oldu. Sözlerinin çarpıtıldığını söyleyen Sabah, söylediği şeyleri ispat edenlere 1 milyon dolar vereceğini söylemesinin ardından kendisine Kanal D’de yayınlanan bir programda söz konusu röportajın ses kaydı dinletildi.

GENEL 21.12.2020, 15:43 21.12.2020, 15:49

Bir gazeteye verdiği röportajda söylediği 'Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraflar paylaşmasına müsaade etmem" sözleri olay olan Coşkun Sabah daha sonra yazılanların doğru olmadığını söylediği şeyleri ispatlayana 1 milyon dolar vereceğini açıklamıştı.

Kanal D’de yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına bağlanan Sabah’a verdiği röportajın ses kayıtları dinletildi.

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Sebahat Duran 8 ay önce
İzmiri agzına almasın zamanında izmir den ayrılmazdı izmir fuarı acıldımı 1 ay izmirden gitmezlerdi tatil icin ceşmeden egeden izmirden ozaman batıya egeye gelmeseydi bizler gencligimizde hepsini biliyoruz 70 li 80 yıllarda bütün sanatcı lar artistler sarkıları söylemeyenler bile söhret oldular bizler izmiri olarak gazınolara gittikte onlar para kazandılar coşkun sabahıda halk bügünlere getirdi indirmesinide bilirler izmirliler taniki batılılar konuşmasını bilmiyorsa susmasınıda bilsin artık modası gectide ondan ne yapsın Allahım gerek sanacılarımıza sağlıklı uzun ömürler versin
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?