İmam, çocuk istismarından tutuklandı!

Uşşaki "şeyh"i Fatih Nurullah’ın 12 yaşındaki kız çocuğuna tacizden tutuklanmasının ardından bir köy imamı da aynı suçtan cezaevine gönderildi.

GENEL 13.09.2020, 12:19 13.09.2020, 12:20
İmam, çocuk istismarından tutuklandı!

Korkunç olay Van'ın Gevaş İlçesi'de gerçekleşti. Tarih 21 Temmuz 2020. Aladüz Köyü'nde altı yıldır imamlık yapan 36 yaşındaki T.B. kitap almak için camiye gelen 9 yaşındaki İ.B. adlı kız çocuğunu pantolonunu çıkararak elle taciz etmekle suçlandı.

Sözcü'den İsmail Saymaz'ın haberine göre, küçük çocuk İ.B. ifadesinde korkunç olayı şöyle anlattı:

“3 arkadaşım ve kardeşim ile camiye kitap almaya gittik. Hoca diğerlerini kovdu. Beni kolumdan tutup yukarıya çıkardı. Pantolonumu çıkarmamı istedi. Çıkarmak istemedim. Zorla çıkardı. Parmağıyla cinsel organıma dokundu. Kolunu ısırıp kafasına yumruk atarak kaçtım.”

Anne S.B. ise kızını saklanırken bulduğunu söyledi ve ekledi: “Kızım iki eli ağzında korkar bir halde duruyordu. Ne olduğunu sorduğumda ‘Anne, ben indirmedim' dedi.”

'ÇOCUKTA ZEKA GERİLİĞİ VAR' DEDİLER

İmam T.B. iddiayı yalanladı. Avukatı ise çocuğun zeka geriliğinin bulunduğunu ileri sürdü. T.B., Gevaş Sulh Ceza Hakimliği tarafından çocuğun basit istismarı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (1)
Abidin 2 hafta önce
günde toplam 1 saat çalışma ve 4 bin tl maaş hangi işte var.yol parası vermiyor,ev kirası vermiyor,işsiz kalma korkusu yok,işi yanlış yapma korkusu yok,işini denetleyen yok.vücut yorulmazsa,kafa yorulmazsa,işsiz kalma korkusu olmazsa,aklı peniste olur çocukları hayal eder.bu ibineleri günde 8 saat başka işlerde çalışması lazım.örnegin çevre temizliginde.köyde dam temizliginde,okul tuvalet bahçe işlerinde çalışıp namazı kıldırsın.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
19°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?