İFOD Floransa'ya çıkartma yaptı

İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği (İFOD) üyesi 30 sanatçının 50 fotoğrafından oluşan “İzmir: Barış ve Kardeşliğin Kesişme Noktası” konulu fotoğraf sergisi, 8 – 10 Ekim tarihleri arasında Floransa Villa Vogel’de İtalya'da sergilendi.

GENEL 13.10.2016, 12:06 13.10.2016, 12:06
İFOD Floransa'ya çıkartma yaptı

İFOD’un kardeş fotoğraf derneği olan Floransa Cupolone Fotoğraf Kulübü işbirliğiyle organize ettiği ve 2011 yılından beri süregelen dostluğun ürünü olan sergi İtalyan fotoğrafseverler tarafından yoğun ilgi gördü.

“İzmir: Barış ve Kardeşliğin Kesişme Noktası” temalı 50 İzmir fotoğrafından oluşan serginin açılışına Türkiye’nin Floransa konsolos yardımcısı Hakan Karslı, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) Başkanı Riccardo Busi, Cupolone Fotoğraf Kulübü Başkan ve üyeleri ile İFOD Başkanı Yrd.Doç.Dr. A.Beyhan Özdemir, İFOD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Berna Kızıltan, İFOD Yönetim Kurulu Üyesi Selim Bonfil ve çok sayıda İFOD üyesi katıldı.

Floransa’da tam bir İzmir rüzgarı estiren İFOD üyeleri iki fotoğraf gösterisiyle de İtalyanları büyüledi. İFOD üyelerinin fotoğraflarından oluşan ve 11 Ekim’de gerçekleştirilen “Ritm” ve “Son-Suz/luk” konulu fotoğraf gösterileri fotoğrafseverlerin beğenisini topladı. Sergi ve fotoğraf gösterilerinin ardından iki fotoğraf derneğinin üyelerinin katılımıyla Floransa, Bibbiena ve Siena gibi bölgelerde fotoğraf çekim gezileri düzenlenerek ortak fotoğraf çalışmaları yapıldı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
27°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?