HKMO'da yeni görev dağılımı belli oldu

Harita Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) İzmir Şubesi'nin 16.Olağan Genel Kurulu'ndan sonra yapılan seçimlerde oluşan yeni yönetim mazbatasını alarak görevine başladı.

GENEL 19.01.2018, 12:05
HKMO'da yeni görev dağılımı belli oldu

HKMO İzmir Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu ardından seçilen yönetim kurulu üyeleri kendi aralarında yapmış oldukları toplantı sonrası görev dağılımını gerçekleştirmiştir. Oda Başkanlığına 15. Dönem de Yönetim Kurulu üyelisi olan Özhan Kaynarca seçildi. 2. Başkan Ömer Güney, Yazman olarak Enver Uzer, Oda Saymanı olarak Erdem Deniz ve üye olarak Betül Çölbay, Oğulcan Cengiz, Azmi Çetiner yönetim kurulunu oluşturmuştur.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan HKMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Kaynarca, "Kentlerin daha planlı bir şekilde planlanması, akıllı kentler haline  dönüşebilmesi için Harita Mühendisliği çok önemli bir meslektir. Güçlü bir meslek örgütü olduğumuzun farkındayız. Mesleğimizin daha ileriye gitmesi, meslektaşlarımızın hak ettiği yerlere gelmesi ve kentimizin daha da yaşanabilir hale gelmesi için elimizden geleni hep beraber yapacağız." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
14°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?