'Her şey çok güzel olacak', İzmir sokaklarında

YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinden sonra Ekrem İmamoğlu'nun 'Her şey çok güzel olacak' cümlesi adeta slogan haline gelirken şimdi de İzmir sokaklarında kendine yer buldu.

GENEL 11.05.2019, 18:23
'Her şey çok güzel olacak', İzmir sokaklarında

DUYGU KAYA / İZ GAZETE YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal kararıyla birlikte Ekrem İmamoğlu’nun ‘Her şey çok güzel olacak’ cümlesi sosyal medyada paylaşım rekorları kırarken şimdi de sokaklarda kendisine yer buldu. İzmir’in Kıbrıs Şehitleri Caddesinde bulunan bir mekanda “Her şey çok güzel olacak” yazısı dikkat çekti.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Yüksek Seçim Kurulu (YSK), AKP'nin İstanbul'da seçimlerin yenilenmesi için yaptığı olağanüstü itiraz başvurusu kabul edilerek, seçimin iptali ve yenilenmesine karar vermiş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin 23 Haziran'da tekrarlanması kararlaştırılmıştı. Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) tartışmalı kararıyla mazbatası geri alınan Ekrem İmamoğlu, YSK'nın kararının ardından yaptığı konuşmayı 'Her şey çok güzel olacak' diyerek bitirmişti. Bitiriş cümlesi ‘Her şey çok güzel olacak’ sosyal medyada paylaşım rekorları kırmış, birçok ünlü #HerŞeyÇokGüzelOlacak hashtag'i ile Ekrem İmamoğlu’na destek vermişti.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?