Harita mühendisleri kampa girecek

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi yürütücülüğünde sürekli eğitim etkinliği çerçevesinde her yıl düzenlenen Yaz Eğitim Kampı, 25 Ağustos - 2 Eylül 2016 tarihlerinde Seferihisar TEOS Ormancı Tatil Köyünde yapılıyor.

GENEL 25.08.2016, 15:02 25.08.2016, 17:20
Harita mühendisleri kampa girecek

Ana teması “Farkındalık" olan 15.Yaz Eğitim Kampına farklı üniversitelerin Harita/Geomatik Mühendisliği bölümünde eğitim gören yüz civarında öğrenci katılıyor. Ayrıca kamp programı çerçevesinde düzenlenecek panel, konferans, forum ve söyleşiler bu yıl da belediye başkanları, akademisyenler ve konusunda uzman kişilerin katılımıyla gerçekleştiriliyor.

İzmir Şube Başkanı Mustafa Kubilay Yıldırım, "Bu yıl, kamp programı çerçevesinde yapılacak etkinliklerde ve atölye çalışmalarında dayanışma ruhunu daha da ön plana çıkartmak ve birlikte yaşama kültürümüze katkı koyması amacıyla kampımızın ana temasını farkındalık olarak belirledik. Kampımızın temel amacı, alanında uzman konuklarımızla birlikte, Harita Mühendisliğindeki gelişmeler ile sosyal, kültürel ve toplumla ilgili bir çok konuda öğrencilerimizin daha fazla bilgi ve fikir sahibi olmalarına katkıda bulunmak, yine kamp süresi içerisinde yapılacak atölye çalışmaları sayesinde de öğrencilerimizin dayanışma içerisinde üretebilmesini ve kaynaşmasını sağlamaktır. Ayrıca kamp boyunca bizler de yöneticiler olarak, hem gençlerle birlikte zaman geçirmenin keyfini yaşıyoruz, hem de yapılan etkinliklerle kendimizi geliştirme imkanı buluyoruz" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
27°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?