Gezici ekiplerden taksi ve duraklara Korona operasyonu

İzmir’de taksileri koronavirüsten uzak tutmak için seferberlik ilan edildi. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın başlattığı 25 gün etkili özel ilaçlar ile dezenfeksiyon işlemine Büyükşehir Belediyesi destek verdi. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı gezici ekipler, kent merkezindeki tüm taksileri ve durakları ücretsiz olarak ilaçlıyor. Dünyayı kasıp kavuran bulaşıcı hastalığa karşı topyekun mücadele yürütülüyor.

GENEL 18.03.2020, 10:36
Gezici ekiplerden taksi ve duraklara Korona operasyonu

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, vatandaşların taksileri gönül rahatlığıyla kullanabileceğini söylüyor. Anık, verdikleri destekten dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyor, “Başkanımız Tunç Soyer’e, Genel Sekreter Dr. Buğra Gökçe’ye ve Genel Sekreter Yardımcısı Yıldız Devran’a şükranlarımızı sunuyoruz. Hem esnafımız hem de İzmirliler olarak minnettarız” diyor.

Bitene kadar devam

Aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Celil Anık, salgın riski sürdükçe mücadelenin de aralıksız devam edeceğini dile getiriyor, “7 gün 24 saat kesintisiz ulaşım hizmeti sunduğumuz taksiler düzenli olarak ilaçlanacak. Bu tedbirler sayesinde hastalığın kontrol altına alınmasını, kimsenin zarar görmemesini temenni ediyoruz” diye konuşuyor.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
açık
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?