GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. : 'Muhtarlarımızı Dinliyoruz'

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş., ilkini Bornova’da başlattığı 'Muhtarlarımızı Dinliyoruz' toplantılarını hizmet bölgesindeki tüm ilçelerine yaydı.

GENEL 08.02.2017, 18:07 08.02.2017, 18:07
GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. : 'Muhtarlarımızı Dinliyoruz'

Uygulama kapsamında muhtarlar, GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. yöneticileriyle bir araya gelerek bölgelerindeki elektrik dağıtım ile ilgili sorunlara çözüm arıyor. Muhtarların hizmet bölgelerindeki şikayet konuları tespit edilerek, çözüm geliştirilirken diğer yandan da muhtarlara bölgelerindeki yatırım planları ve Çağrı Merkezi’nde muhtarlara özel yürütülen VIP çalışması hakkında bilgi veriliyor.

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Metin Demirdağ “Mahallenin tüm sorunlarını en iyi bilen kişiler muhtarlardır. Biz de bu düşünceden yola çıkarak ilkini Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz ve sürdürülebilir hale getireceğimiz 'Muhtarlarımızı Dinliyoruz' toplantılarımıza başladık.

Muhtarlarımızın görev bölgelerinde, sunduğumuz hizmetlerle ilgili sorunlarını dinliyor ve çözümler üretiyoruz. Ayrıca toplantılarda muhtarlarımıza, görev bölgelerinde yapılan ya da yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi veriyoruz. “ dedi.

Demirdağ sözlerine şöyle devam etti;“ Bu toplantıların amacı; görev bölgelerindeki sorunlarını en iyi bilen kişiler olan muhtarlarımızı dinleyerek sorunlarına çözümler üretmek. Mahallelerin sorunlarını çözersek şehirlerde sorunlar son bulur. Amacımız muhtarlarla yürüttüğümüz interaktif iletişim sayesinde müşteri memnuniyetini yükseltmek.”

Muhtarlardan da çok olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Demirdağ şunları söyledi; “Muhtarlarımız bu uygulamadan çok memnunlar öyle ki bazı bölgelerdeki muhtarlarımızdan toplantı sonrasında teşekkür mektupları almaya başladık. Bu tür geri dönüşler başlattığımız uygulamanın ne derece doğru olduğunun en büyük göstergesidir.”

ÇAĞRI MERKEZİ MUHTARLAR VIP HİZMETİ

Demirdağ; Çağrı merkezinde başlatılan uygulama için “Bir diğer önemli husus Çağrı Merkezimizde muhtarlara özel yürütülen VIP hizmet çalışmasıdır. Hizmet bölgemizdeki tüm muhtarlarımızın telefon numaraları (cep, ofis, ev) sisteme tanımlandı. Bu sayede çağrı merkezimizi arayan muhtarlar beklemede kalmadan müşteri temsilcisine ulaşabiliyor.“ bilgisini verdi.

Tüm paydaşlarla olan ilişkilerini çok önemsediklerini belirten Demirdağ sözlerini şöyle noktaladı; “ İzmir ve Manisa İllerine Elektrik Dağıtım hizmetini gerçekleştiren bir şirket olarak bölgemizde hizmet veren diğer paydaşlarımızla, kamu kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimizi daima sıcak tutuyor ve koordineli çalışmalar yürütüyoruz.”

Yorumlar (0)
banner96
banner177
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?