Gaziemir'deki gerginlik sonrası Yücel'den Arda'ya ziyaret

Gaziemir’de yaşanan gerginlik sonrası önemli bir zirve gerçekleşti. CHP İl Başkanı Yücel ile Gaziemir Belediye Başkanı Arda bir araya geldi.

GENEL 19.01.2021, 15:25
Gaziemir'deki gerginlik sonrası Yücel'den Arda'ya ziyaret

İZ GAZETE- Gaziemir’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) cephesinde kritik bir gelişme yaşandı.  Geçtiğimiz haftalarda Gaziemir Belediye Meclisi’nde CHP içinde ‘grup kararı’ tartışması yaşanmıştı. Yaşananların ardından Gaziemir Belediye Başkanı CHP’li Halil Arda bazı meclis üyeleriyle birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederken, aynı gün bazı meclis üyeleri de CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile görüşmüştü. Gelişmelerin ardından yaşanan gerginlik sonrası önemli bir zirve gerçekleşti. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Gaziemir Belediye Başkanı Arda’yı ziyaret etti. Dikkat çeken ziyaretle ilgili sosyal medyada paylaşım yapan Başkan Halil Arda birlik ve beraberlik mesajı verdi.

‘KOL KOLA YÜRÜYECEĞİZ’

Başkan Arda sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “CHP İzmir İl Başkanımız Sayın Deniz Yücel’i belediyemizde misafir ettik. Kendisiyle ilçemizde yürüttüğümüz çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Halkın iktidarını kurmak için örgütümüzle her zaman kol kola yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?
banner208