'Gazete Karşıyaka' yayın hayatına başladı

Haftalık yayınlanacak “Gazete Karşıyaka” yayın hayatına başlarken, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay sosyal medya hesabı üzerinden gazete hakkında açıklamalarda bulundu.

GENEL 23.06.2020, 19:49
'Gazete Karşıyaka' yayın hayatına başladı

İZ GAZETE- Haftalık yayınlanacak “Gazete Karşıyaka” yayın hayatına başladı. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay gazetenin fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, "Gazetemizin temel amacı, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Karşıyaka’sı” olmanın vazgeçilemez duruşu ve Türkiye Cumhuriyeti değerlerinin sarsılmaz kalesi kimliğimizi, demokrasiye ve insan haklarına saygımızı, daha yaşanır bir kent ve ülke ile insana yakışır bir yeryüzü ideallerimizle buluşturmak, bu hedefler doğrultusunda değerler üretmektir. Gazetemiz sayesinde, bir yandan kent belleğimizden geleceğin dünyasına bakarken, bir yandan da hayatın her alanından bilgi ve belge zenginliğiyle düşünce, algı ve duruşumuzu geliştirmeyi hedefliyoruz. Bilginin ciddiyeti ile yaşama coşkumuzu ve keyfimizi buluşturmasını, umudu kışkırtırken kente, ülkeye, yeryüzüne dair yepyeni pencereler açmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Cemil Tugay ayrıca, Gazete Karşıyaka'nın ilk sayısına yazılarıyla katkı veren, Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ve diğer insanlara teşekkür ederek, "Yinelemeye düşmeden, gazetemize yüklediğimiz görev ve işleve yakışan, saptama ve belirleme kadar çözüm önerileriyle de bize ufuk açacak olan katkılara, gazetemizin her zaman açık olduğunu belirtmek isterim" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?