Fuardan sevgiliye hediye

JEWEX 2016'ya ilgi yaklaşan sevgililer günü nedeniyle arttı. Sevgilisine hediye arayanlar, bu özel günde müşterilerini memnun etmek isteyen perakendeciler Fuar İzmir Alanı'ndaki 7. İzmir Kuyumculuk Fuarı'na akın etti.

GENEL 06.02.2016, 16:51 06.02.2016, 16:03
Fuardan sevgiliye hediye

İzmir kent protokolünün açtığı JEWEX 2016 7. İzmir Kuyumculuk Fuarı sektör dışından ve sektör paydaşlarından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Fuar İzmir D salonundaki organizasyona Sevgililer Günü bereketi yağdı. Sevgilisine sürpriz hediye seçmek isteyenler salonuna adeta akın etti. Bazı çiftleri ise aldıkları hediyelerde değiştirme ve ölçü problemi yaşamamak için birlikte fuarı ziyaret etti. Sevgililer Günü'nde müşterilerini memnun etmek isteyen perakendeciler hafta sonunda organizasyona iştirak etti. Fuara özellikle Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Manisa, Uşak, Afyonkarahisar, Aydın, Muğla, Denizli ve Antalya illerinden ziyaretçi daha yoğun katıldı. Mersin, Burdur ve Uşak illerinden ise düzenlenen ücretsiz otobüs seferleriyle sektör temsilcileri fuar alanına taşındı.

Sevgilisi için en anlamlı hediyeyi arayan erkekler fuarın zengin koleksiyonu arasında bulunan yüzük, küpe, bilezik, kolye, takı seti, aksesuar ürünleri arasından her cebe uygun ürünler seçebilmenin zevkini yaşadı. Yurt genelindeki soğuk hava koşullarına rağmen fuara ilginin yüksek olduğunu vurgulayan Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, JEWEX 2016 7. İzmir Kuyumculuk Fuarı'nın başarılı geçtiğini söyledi.

7 Şubat akşamı tamamlanacak organizasyon son gün 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.


İZMİR (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?