Esnaf iftarda buluştu

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği, Ramazan ayında, her sene olduğu gibi İzmir ve ilçelerinde faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlar için bir dizi iftar yemeği organize etti.

GENEL 14.06.2016, 13:03 14.06.2016, 14:25
Esnaf iftarda buluştu

İftar yemeklerinden ilki, İzmir merkez ilçelerde, faaliyet gösteren, esnaf ve sanatkarlar için Kaya Prestige otel de yapıldı. İftara Birliğe bağlı Kooperatif Başkanları, yönetim ve denetim kurulu üyeleri, personelleri ve Ticaret İl Müdürü Cevat Akgönüllü, AKP İl Disiplin Kurulu Başkanı Hasan Özcan, CHP İzmir Eski Milletvekili Mehmet Ali Susam ile Türkiye Halk Bankası 1. ve 2. Bölge koordinatörlükleri başta olmak üzere, çok sayıda banka müdürü ile esnaf ve sanatkarlar katıldı.

İftarda konuşan TESKOMB (Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği) Genel Başkan Vekili ve İzmir Birliği Başkanı Salahaddin Hünü; Böylesine yoğun bir kalabalığı ve dostları bir arada görmekten dolayı çok mutlu olduğu dile getirirken, İftar yemeğinin bir kaynaşma yemeği olduğunu belirtti.

Diğer programların da, Dikili, Ödemiş ve Urla'da yapılacağı belirtildi.

İZMİR (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
25°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?