ESHOT’ta şok: Genel Müdür ve eşinin virüs testi pozitif!

Dünyayı sarsan Koronavirüs salgını İzmir’de de etkili olmaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesinin en büyük kuruluşlarından birini olan ESHOT’un Genel Müdürü Erhan Bey’in de Koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. İlk önce eşi Sabiha Bey'in Koronavirüs testinin pozitif çıktığı daha sonra ise Erhan Bey’in yaptırdığı testin de pozitif olarak göründüğü öğrenildi. Erhan Bey ve eşinin evlerinde karantinada olduğu belirtildi. ESHOT ve Büyükşehir Belediyesi’nde Erhan Bey ile temasta olan herkesin evlerinde izlemeye alındığı öğrenild.

GENEL 13.07.2020, 15:15 13.07.2020, 15:20
ESHOT’ta şok: Genel Müdür ve eşinin virüs testi pozitif!

Dünyayı sarsan Koronavirüs salgını İzmir’de de etkili olmaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesinin en büyük kuruluşlarından birini olan ESHOT’un Genel Müdürü Erhan Bey’in de Koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. İlk önce eşi Sabiha Bey’in Koronavirüs testinin pozitif çıktığı daha sonra ise Erhan Bey’in yaptırdığı testin de pozitif olarak göründüğü öğrenildi. Erhan Bey ve eşinin evlerinde karantinada olduğu belirtildi. Erhan Bey’in durumunun iyi olduğu şimdilik ilaç kullanmaya gerek olmadığı ifade edildi. ESHOT ve Büyükşehir Belediyesinde Erhan Bey ile temasta olan herkesin evlerinde izlemeye alındığı öğrenildi. (egeligazete)

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
nazmi 1 yıl önce
eshot şöförleri bu güne kadar hepsi ölürdü.korona tüpte taşımalı mikrop,istedikleri kişilere ve istedikleri zamanda ortalıgı ateşlemek için korku pazarlamasını canlı tutmak için yapıyorlar.tanınmayan vatandaşın biri bana verin deseler mikrobu hade.len derler.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?