Ergünler Nakliyat’tan İzmir’e dev yatırım

Merkezi Kocaeli olan Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şubeleri olan Ergünler Nakliyat, İzmir’e 2019 yılında büyük yatırım yaptı.

GENEL 07.02.2019, 13:03 Cihan Samgar
Ergünler Nakliyat’tan İzmir’e dev yatırım

Bünyesinde 160 araç bulunduran Ergünler Nakliyat, İzmir şube için 40 yeni araç daha alarak filoyu 200’e çıkardı. İzmir’de 15 dönüm arazi üzerine konteyner depolama alanını faaliyete sokan Ergünler Nakliyat, Ege bölgesine yatımlarına hız kesmeden devam edecek.

KOÇ GRUP ERGÜNLER NAKLİYAT’I TERCİH ETTİ

Konteyner taşımacılığında Marmara bölgesinin lider firmaları arasında yer alan Ergünler Nakliyat, 2019 yılında da büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. 38 yıldır Dünya markalarının taşımacılığını yapan Ergünler Nakliyat, geçtiğimiz günlerde bir dünya devi olan Koç Grup’a bağlı Arçelik, TÜPRAŞ ve Tat Gıda’nın yurt içi tüm konteyner taşımacılık işini alarak kalitesini bir kez daha ispatladı.

FURKAN ERGÜN: ‘’ BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

Lojistik sektörünün yerel firması olan Ergünler Nakliyat, devleşerek büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin en kapsamlı lojistik firmalarından biri olan Ergünler Nakliyat başarıyı standartları yüksek tutarak, çok çalışarak, dürüst davranarak ve güven vererek sektörde marka olmayı başardı. Türkiye’de kazandıklarını bu ülke topları için yatırdıklarını belirten Ergünler Nakliyat Yönetim Kurulu başkanı Furkan Ergün, “Önümüzdeki yıllarda da gücümüz nispetinde yatırımlarımlar yaparak ekonomiye ve istihdama katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)
banner96
29°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü