Erdoğan duyurdu: 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, koronavirüs kapsamında yeni tedbirler açıkladı.

GENEL 03.04.2020, 20:15 03.04.2020, 20:35
Erdoğan duyurdu: 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı!

İZ GAZETE- Erdoğan, katıldığı canlı yayında, "Yarından itibaren,  30 büyük şehir ile Zonguldak iline araç giriş çıkışı yasaklandı. 65 yaş üstünün yanısıra 20 yaş altı için sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Yarından itibaren pazar yerleri ve marketler gibi insanların toplu şekilde bulunduğu yerlerde maske takmak zorunluluktur. Kamuya açık alanlarda asla bir arada bulunulmayacaktır. İkazlara uymayanlara gereken idari ve adli cezalar tereddütsüz şekilde uygulanacaktır" diye konuştu.

Yorumlar (5)
münir nurettin 7 ay önce
20 yaşında sokaga çıktın ceza ver bakalım 200 tl.babası 65 yaşında sokaga çıktı ver 200 tl Allah bereket versin.herkes kendi ohal,ini uygulayınca oluyorsa,emniyet kemeri de bu şekilde istege göre olsun.
camiler imamlar 7 ay önce
hiçbir işe yaramıyor denilmeye başlanınca,baktılar ucu bize dokunacak harıl harıl hapörlönün sesini dışarı verip bak biz iş yapıyoruz imajı dogdu..19 yaşında genç arabanın teybine müslüm gürsesi koyup son ses,sevdigi kızın kapısından geçmege benzettim dicem onada benzemiyor genç bari sevgisini işliyor.bunlar düzenbaz mı diyeyim Allah,ı işitme özürlü zannediyorlar 20 yıldır herhalde.
yeliz yeşilmen 7 ay önce
20 yaş alt taban,65 yaş üst taban.virüsten korunma yöntemi.ayagını ve başını yıkayınca boy abdestimi almış olduk..bu tür akıl üretenler yakında akıl hastanelerinide boşaltır..
tek millet 7 ay önce
reis bu ayın kirasını ödeyiver no olursun .3 aylık rezidans kiramı ödeyemedim.agaoglu sokaga atıcak.45 bin tl. birde site aidat borcum var 12 bin tl
aga,ya sormuşlar 7 ay önce
agam sizin agalık ne zam biter diye.aga cevaplamış sizin eşekliginiz bittigi zaman, demiş
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
25°
az bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?