Erdoğan'dan kritik açıklamalar!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası canlı yayında açıklama yapıyor.

GENEL 27.04.2020, 18:52 27.04.2020, 19:24
Erdoğan'dan kritik açıklamalar!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası canlı yayında açıklama yapıyor.

Erdoğan'ın açıklamasında satır araları şunlar: 

Dünyanın her yerindeki kardeşlerimize sahip çıktık. 40 bine yakın vatandaşımızı ülkemize getirdik. Önce karantinaya aldık ve sağlıklarından emin olduktan sonra evlerine yolcu ettik. Şimdi 25 bin vatandaşımızı daha ülkemize getiriyoruz..

Dünyanın en gelişmiş ülkelerinin çaresiz kaldığı konularda biz dostlarımıza destek verecek konuma ulaştık Yarın tıbbi malzeme taşıyacak olan uçakların yarın ABD'ye hareket ediyor. 

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI

Erdoğan ayrıca, "Salgının kontrol altına alınmasında insanların kalabalık halde bulunduğu alanlarda ara verilmesinin büyük katkısı olmuştur. Ülkemizdeki bu güzel gidişi devam ettirmek için hafta sonu uygulamasını Bayram sonuna kadar sürdürmeyi istiyoruz. Bu hafta sonu da 31 ilimizde, 1, 2, 3 Mayıs,  3 gün süreyle sokağa çıkma ,sınırlandırmasını uygulayacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
hasan dolmaya basan 1 yıl önce
meali şu.türkçe açıklaması..3150 tl döşemeye devam.fabrikalarınızı sattık ses yok.köprü diye soktuk ses yok.şimdi sokak bahanesi ile 3150 tl döşüyoruz sizin gibi kerizleri hiçbir yerde bulamam..daha süprizlerim var bekleyin
Günün Karikatürü Tümü
banner96
20°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?