Emine Bulut cinayetine Tunç Soyer'den tepki!

Türkiye'yi sarsan Emine Bulut cinayetine bir tepki de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den geldi.

GENEL 23.08.2019, 21:26 23.08.2019, 21:43
Emine Bulut cinayetine Tunç Soyer'den tepki!

İZ GAZETE- Geçtiğimiz günlerde Kırıkkale’de eski eşiyle bir kafede buluşan Emine Bulut, eşi tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde bıçaklandı. Emine Bulut’u bıçaklayan eski eşi olay yerinden kaçarken, genç kadın ise çevredekilerden yardım istemesine rağmen kurtulamadı.Sosyal medyada Bulut'un son saniyelerini kayda alan video hızla yayılırken, genç kadının son saniyelerinde çığlık atarak 'Ölmek istemiyorum' cümleleri, videoyu izleyen insanların yüreklerini dağladı, çeşitli tepkilere yol açtı. Bu tepkilerden biri de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den geldi.

'ÇOCUKLAR CİNAYETE DEĞİL, GÜZEL GÜNLERE UYANACAK'

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Kadınların özgürce yaşayacağı şehirler inşa edeceğiz. Çocuklar cinayetlere değil, güzel günlere uyanacak. Bir insan, bir baba, bir belediye başkanı olarak üzerime düşenden fazlasını yapacağım. Herkesi bu cinayetlere karşı tepki vermeye davet ediyorum" açıklamalarında bulundu.

Yorumlar (1)
Handan AĞBABA 1 yıl önce
Ezilen kadın mağdur olan kadın öldürülen kadın ona sormadan başkasına kadın olarak verilen kadın anne olan kadın ve buna rağmen kadınlar bile çocuğu daha olmadan oğlum olsun diye dua ediyor ve sonra bir kızı da oluyor ve kadın kızıni oğluna ezdirtiyor sormadan kocaya veriyor kocan ne derse o olur diye öğütler veriyor gelinlikler çıktın bu evden kefeninle çıkacaksın o evden diyor tabi hesaplar hesapları tutmadı kadın ayrıldı bitmiyor kadinin çilesi annesi ailesi sen dul kadınsın artık sokağa bile çıkma sonra san o.... derler başımızı önemi egeceksin sen Talibi çıkar kız daha yirmisinde otuzunda belki altmış yetmiş yaşında adama verelim gitsin yine sormadan kocaya veriyorlar. Erkeği kadınlar yuceltiyor oğlunu büyütüyor ve diyor ki oğluna kadının dizginlerini sıkı tut yoksa onunla basedemezsin sonra. Kadın kendi kendine haksızlık ediyor. Toplum olarak sadece ve sadece birbirimizi kabul etmemiz kadın erkek demeden saygı duysak kabullensek birbirimizi severek sayarak yaşaksak hiç bir sorun
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında kapalı olan 'restoran ve cafeler' tekrar açılmalı mı?
banner208