Efes Selçuk Belediye Başkanı Sengel, İz Tv'de göz yaşlarını tutamadı!

İZ Tv'de Özgür Coşkun ile Başkanla Başbaşa programına katılan Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, eşi Gökhan Sengel ve kızı Nefes Sengel'in kendisine hazırladıkları sürpriz videoyu izleyince göz yaşlarını tutamadı. Sengel'in kızı Nefes annesine seslendiği videoda ''annemin belediye başkanı olmasından mutluyum ama sadece eve biraz geç gelmesini sevmiyorum ve daha çok izinli olmasını istiyorum'' sözleriyle annesini ağlattı.

GENEL 02.09.2020, 15:13 02.09.2020, 15:28
Efes Selçuk Belediye Başkanı Sengel, İz Tv'de göz yaşlarını tutamadı!

İz Televizyonu’nda Özgür Coşkun ile Başkanla Başbaşa programına konuk olan Filiz Ceritoğlu Sengel’e eşi Gökhan Sengel ve kızı Nefes Sengel’in sürpriz videosu izletildi. Eşi hakkında konuşan Gökhan Sengel, ‘’Filiz aslında evde de başkanımız sayılır. Evdeki düzeni Filiz olmasa biz sağlayamayız, çok disiplinlidir. Pazar günü aile kahvaltısına çok önem verir. Kahvaltıyı beraber yapmazsak baya bozulur. İnatçıdır genel olarak, onu etkilemem 9,10 yılımı aldı. Verdiği kararlardan kolay kolay dönmez. Herkesi dinler ama kararını verdikten sonra dönmesi kolay olmaz. Tabi Nefes de siyasetin içine doğdu. Şimdi ona sözü verelim o da annesini anlatsın hem de annesinin en sevdiği projelerden bahsetsin…’ diyerek sözü kızları Nefes’e bıraktı.

Nefes Sengel ise annesi için şu sözleri kullandı; ‘’Annemin en sevdiğim projesi ‘Engelli Park’ ve Efes Tarlası. Gökhan Sengel’in ‘annenin belediye başkanı olmasından dolayı mutlu musun’ sorusunu cevaplayan Nefes, ‘’Mutluyum ama sadece eve biraz geç gelmesini sevmiyorum ve daha çok izinli olmasını istiyorum. Bir de belediyeyi çok seviyorum orada bir sürü insanlar geziyoruz ben de onlarla oynuyorum orada eğlenceli şeyler yapıyorum’’. Kızının görüntülerini izleyen Başkan Sengel ise canlı yayında göz yaşlarını tutamadı. 

Yorumlar (1)
yalçın kan 3 hafta önce
çok degerli genç güzel dinamik bilgili kibar bi aile selçuğumuz da örnek olmasını isteriz... ömür boyu mutluluklar diliyoruz başarılar hep sizinle olsun tebrikler...
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
27°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?