DEÜ'de dikkat çeken olay: Hem öğrenci hem yönetici!

DEÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Enstitü Sekreterliği görevinde bulunan Kotluk’un aynı enstitüye bağlı bir ana bilim dalında yüksek lisans yapacağı öne sürüldü. 

GENEL 30.09.2020, 11:16 30.09.2020, 11:47
DEÜ'de dikkat çeken olay: Hem öğrenci hem yönetici!

Gizem TABAN/İZGAZETE- Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetiminde Enstitü Sekreteri olarak görev yapan Bülent Kotluk’un aynı Sosyal Bilimler Enstitüsü’ne bağlı Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalında öğrenci olarak yüksek lisans yapacağı iddia edildi. 


Enstitünün web sitesindeki öğrenci numaraları hakkındaki bölümde ‘Kesin kayıt yaptıracak öğrenciler için öğrenci numaraları ilan edilmiştir’ kısmına bakıldığında 2020-2021 Güz Öğretim Dönemi Kayıt Olanlar listesinde 265 numarasında Bülent Kotluk ismi yer alıyor. 


Kotluk’un enstitünün yönetim kadrosunda görev alırken yine enstitüye bağlı bir anabilim dalında yüksek lisans yapacak olması dikkat çekerken, 'etik değil' olarak da nitelendirildi. 

Yorumlar (1)
Mehmet 3 hafta önce
Sınavla ilgili bir sıkıntı yoksa ve puanları yeterli ise ve diğer öğrencilerle birlikte adil ve eşit bir şekilde gerekenleri yapip işini de aksatmayacaksa ne sorun var bunda?
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?