CHP Konak'tan emniyet mensuplarına sıcak çorba dağıtımı

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşcu ve CHP Konak ilçe örgütü yılbaşı gecesi evlerinden uzakta olan emniyet mensuplarına sıcak çorba dağıttı.

GENEL 31.12.2020, 22:58 31.12.2020, 23:20

İZ GAZETE- Yeni yıla saatler kala CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşcu ve CHP Konak ilçe örgütü, yılbaşı gecesi evlerinden uzakta olan emniyet mensuplarına sıcak çorba dağıttı.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan videoda Gruşçu, '2021 için bütün vatandaşlarımıza iyi bir yıl diliyoruz. 2020 zorluklarla geçti, felaketlere yaşadığımız bir dönem oldu. Özellikle İzmirli yurttaşlarımız deprem gerçeğiyle yüzleştiler. Hepimizin daha fazla dayanışması gerektiği bir dönemdeyiz. 2021'in büyük bir dayanışmayla, sağlıkla, huzurla geçmesi gerektiğini temenni ediyoruz. Bugün yönetici arkadaşlarımız ve gençlik kolları başkanlarımızla beraber polis merkezlerini ziyaret ettik. Onlara sıcak çorba ikramında bulunduk. Onlar bu soğuk kış günlerinde ailelerinden uzaktalar, yılbaşını ailelerinden uzakta kutluyorlar ve birçok vakayla da karşı karşıya kalıyorlar" dedi.

'ASIL OLAY DAYANIŞMA MESAJI VERMEK'

'Sıcak çorba sembolik, asıl olay dayanışma mesajı vermek' ifadelerini kullanan Gruşçu, "2021'de haklarımızı alabildiğimiz, kadın cinayetlerinin olmadığı, İstanbul Sözleşmesi'nin uygulandığı, hiçbir gencimizin işsiz kalmadığı aynı zamanda dayanışma içerisinde olarak adaleti, toplumsal barışı ve güzel günleri görebileceğimiz bir yıl olsun" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
10°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208