CHP kararını verdi: Menemen'de yarın kura çekilecek!

CHP'li Meclis üyesi Deniz Karakurt yaptığı açıklama ile Menemen'de başkanvekili seçimi için bugün ertelenen kura çekiminin yarın gerçekleşeceğini belirtti. Karakurt, Meclis'e tam kadro olmasa da yeter sayıda kişi ile katılım sağlayacaklarını açıkladı.

GENEL 12.01.2021, 17:00 12.01.2021, 19:11
CHP kararını verdi: Menemen'de yarın kura çekilecek!

İZ GAZETE - Menemen’de başkanvekili belirlenmesi için gerçekleşen Meclis’te CHP’nin boykot kararı ile yine kura gerçekleştirilemedi. Yarın tekrar toplanacak Meclis için CHP’nin tavrının ne olacağı merak konusu olurken Meclis üyesi Deniz Karakurt konuya açıklık getirdi ve yarın yeter sayıda meclis üyesi ile katılım sağlayacaklarını ve kura çekiminin gerçekleşeceğini belirtti.

Daha önce 2 kez ertelenen kura çekimi bugün CHP’nin Menemen Belediyesi Meclis’ine katılmaması ile bir kez daha ertelendi. Meclis’in 13 Ocak’ta (Yarın) yeniden toplanmasına karar verilirken CHP’nin sergileyeceği tavır merak konusu oldu. Konuya dair İz Gazete’ye konuşan CHP’li Meclis üyesi Av. Deniz Karakurt yarın Meclis’e katılacaklarını ve kuranın gerçekleşeceğini açıkladı.

Deniz Karakurt; ‘’Yarın yapılacak Meclis’e katılacağız. Herkes katılmayacak, yeter sayıda kişi ile katılacağız ve yarın kura çekilecek ama biz tepkimizi yine göstermeye devam edeceğiz’’ dedi. 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner212
banner96
16°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?