CHP İzmir'den 18 Mart Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir İl Örgütü adına, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103 yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

GENEL 18.03.2018, 11:34
CHP İzmir'den 18 Mart Mesajı

Mesajında “Çanakkale Şehitlerimizi ve büyük bir kararlılıkla terör odaklarıyla mücadele ederken toprağa düşen fedakar evlatlarımızı ebediyen kalbimizde taşıyacağız.” Sözlerine yer veren Deniz Yücel, şunları kaydetti.

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM

Bağımsız, özgür ve demokratik bir Türkiye’nin temellerini atan uzun yürüyüşün en önemli duraklarından biri olan Çanakkale Seniz Savaşı’nın 103. Yıldönümünde, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyoruz.

Bu topraklarda güvenle yaşamamız için eşine az rastlanır bir kahramanlıkla canlarını feda eden Çanakkale Şehitlerimizi ve büyük bir kararlılıkla terör odaklarıyla mücadele ederken toprağa düşen fedakar evlatlarımızı ebediyen kalbimizde taşıyacağız.

Ocaklarına düşen ateşi “vatan sağ olsun” diyerek kucaklayan şehit yakınlarımıza, büyük zaferin yıldönümü nedeniyle bir kez daha tüm milletim adına şükranlarımı sunarken, toprağın bağrına emanet ettiğimiz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Tüm şehit yakınlarımızı, şehitlerimizin bize bıraktığı “Ya İstiklal ya Ölüm” bilinciyle selamlıyoruz.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?