Çeşme'de virüs iddialarına Başkan Oran'dan video cevap!

Çeşme'de bazı işletmelerde Covid-19'un yayıldığı iddialarına karşı açıklama yapan Ekrem Oran; '' Bunların hepsi gerçek dışı, Çeşme Covid-19 ile mücadeleden çok büyük bir başarıyla geçti'' dedi.

GENEL 06.07.2020, 10:30 06.07.2020, 10:40

İZGAZETE - Geçtiğimiz günlerde Çeşme'de Covid-19 vakalarının arttığı ve beldenin Alaçatı gibi uğrak yerlerindeki bazı işletmelerin personelinin virüse yakalandığı iddiaları dedikodu olarak yayılmıştı. Konu hakkında açıklama yapan Ekrem Oran iddiaların gerçek dışı olduğunu vurguladı ve herkesi İzmir'e davet etti. 

HEPSİ GERÇEK DIŞI!

Ekrem Oran; ''Yeryüzündeki cennet Çeşme’den herkese selamlar. Ben Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran. Son günlerde Covid-19 ile alakalı olarak Çeşme ve burada bulunan işletmelerle ilgili birçok dedikodu yayılıyor. Bunların hepsi gerçek dışı. Çeşme Covid-19 ile mücadeleden çok büyük bir başarıyla geçti. Ve ümit ediyoruz bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Tabi ki sosyal mesafe, maske ve hijyen koşulları ile birlikte. Çeşme’yi sevenleri Çeşme’ye bekliyoruz. Sağlıklı günlerde, mutlu günlerde buluşmak üzere herkes Çeşme’ye gelebilir diyoruz.''

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?