Binalı Yıldırım açıkladı: Covid-19 testim pozitif çıktı!

AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yıldırım, kendisinin ve eşinin Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını belirtti.

GENEL 03.09.2020, 14:03 03.09.2020, 15:13
Binalı Yıldırım açıkladı: Covid-19 testim pozitif çıktı!

İZGAZETE - AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım koronavirüse yakalandı. Bir süredir memleketi Erzincan’da bulunan Yıldırım, Ankara’ya döndükten sonra rahatsızlık belirtileri göstermeye başladı.

Bunun üzerine Ankara Şehir Hastanesi’ne giden Yıldırım’a derhal Covid-19 testi yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan 64 yaşındaki siyaset adamı, müşahede altına alındı.

Yıldırım’ın hastalığının seyrinin çok şiddetli geçmediği, binaya yürüyerek giriş yaptığı ve hastanede normal odada tutulduğu öğrenildi. Ayrıca haberin duyulmasının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da Yıldırım’ı ziyaret ettiği bilgisine ulaşıldı.

DANIŞMANI YALANLADI!

Yıldırım’la ilgili iddialara basın danışmanı Sinan Çetin yanıt verdi. İddiayı yalanlayan Çetin, Binali Yıldırım’ın rutin kontroller için eşiyle birlikte hastaneye gittiğini ve hastaneden çıktığını ifade etti.

BİNALI YILDIRIM DA AÇIKLADI: TESTİMİZ POZİTİF ÇIKTI!

Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi'ne başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır.

Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
31°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?