Benzin istasyonu gaspçısı güvenlik kamerasına yakalandı!

İzmir'in Torbalı ilçesinde, akaryakıt istasyonuna elinde silahla girip, çalışanlardan toplam 1500 lira gasbeden D.K., güvenlik kamerasından tespit edilerek, yakalandı. Gözaltına alınan D.K., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

GENEL 03.04.2020, 17:01
Benzin istasyonu gaspçısı güvenlik kamerasına yakalandı!

Olay, 1 Nisan günü, ​İzmir- Aydın yolunun Bahçelievler Mahallesi kesimindeki akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Elinde silahla istasyona giren kişi, çalışanların ceplerindeki toplam 1500 lirayı gasbedip, kaçtı. Şok yaşayan personel, hemen Ayrancılar Jandarma Karakol Komutanlığı'nı arayıp, gasp olayını bildirdi. Akaryakıt istasyonuna gelen ekipler, güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Görüntülerden gaspçının, yüzünü kapüşonla gizlemeye çalışan D.K. olduğu belirlendi. Jandarma ekipleri, adresini belirlediği D.K.'yi evine düzenlediği operasyonla yakalayıp, gözaltına aldı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen D.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

DHA

Yorumlar (1)
italya 1 yıl önce
amerikan,almanları teknolojik olarak hep bizden üstün görüyordum bu virüs hastalıktan sonra, insanların çaresizliginin perde arasından, bizlerin elini kolunu baglıyan aslında onların üstünlügü degil bizim siyasetçilerin ne kadar şerefsiz oldugunu bir kez daha gördüm.bu ülkeler gıda ithalatı ve ihracatı yasaklıyoruz dedikleri gün.yıllardır milyar dolar harcayan harcayan kendi çiftçisine mecburi dönüş yapacak olan pezevenkler o paraları ister istemez türk çiftçisine verecekler mecburen ve o zaman insanlarımızın umutları yeşerecek tekrar para dönecek.fakir bırakarak sindirme politikası çökecek.ve ATATÜRK ayarlarına köylü milletin EFENDİSİ olma yoluna girecek..bu mevcut siyasetçinin hiç istemedigi durum köylünün eline para geçmesi gerçekleşecek ve düşünme kabiliyeti ortaya çıkacak.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
17°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?