Bayraklı Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldı, Büyükşehir'e geçti

Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı Ulaş Aydın, Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldığını, artık İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde çalışacağını açıkladı.

GENEL 18.04.2020, 13:23
Bayraklı Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldı, Büyükşehir'e geçti

İZ GAZETE- Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı Ulaş Aydın sosyal medya hesabı üzerinden, Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldığını, artık İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nda çalışacağını açıkladı.

Aydın, "Bayraklı Belediyesinde bir süredir birlikte çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerden çok şey öğrendim. Bayraklı’ya ve yerel yönetimlere dair deneyimleriniz benim yönetici kimliğimle sorululuklarıma ışık tuttu, yol gösterdi. Pazartesi itibariyle Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılmış, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı görevine başlamış olacağım. Bu tarihten itibaren 30 ilçesiyle birlikte bir bütün olarak İzmir ve İzmir Büyükşehir Belediyesi için çalışacağım, çaba sarfedeceğim. Bu süreçte umarım alnımın akıyla görevlerimi yerine getirmeyi başarmışımdır. Eğer başarabildiysem bu bizzat siz çalışma arkadaşlarımın eseridir. Bunun için de sizlere ayrıca teşekkür etmek isterim. Yine bu süreçte istemeden de olsa kalbini kırdığım, üzdüğüm herkesten af dilerim. Bana bu özel ve güzel deneyimi yaşama fırsatı veren başta Bayraklı Belediye Başkanım Sn. Serdar Sandal’a ve tüm Bayraklı Belediyesi çalışanı arkadaşlarıma çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
bakkal rıza 1 yıl önce
akp,ye oy verip şu an halinden memnun olan varmı,keyifler nasıl.götteki delik büyüyormu,o zaman bir maşAllah diyelim.
Murat Gökhan 1 yıl önce
Takip ettikçe
Murat Gökhan 1 yıl önce
İzledikten sonra
Mehmet 5 ay önce
Bütün beledyeer yardım ediyor diyorlar ben 53 yaşındayım 4 yıldır arkadaşımın karavanın da yaşıyorum 2 yıldır k. Yaka yardım kolları Dan 2 sefer kaydım I aldılar ama nafile yardım yok şuan çiğli aosb petrol ofisin tır parkındayım yardım isterken güvenlikçiler burdan atmaya çalışıyor bir Allahın kulu soruyormu nsıl I sınıyorsun nasıl geçiniyorsun ne yiyor ne içiyor sun havalar soğmaya başladı ben yardım istiyorum geceler I donuyorum gelirim yok emekliliğim yok yardım ityorum sğuktan uyuyamıyorum partcilği bırakın memleketim de bunu öğrendim atatürkü resmi varsa karavanın da karşıyaka belediye çalışanlar I zabıtası sana yardım etmiyor daha çok seni o parktan tehtinle kovuyor diyeceğim budur bakalım ne kadar dayanıcaz
Günün Karikatürü Tümü
banner96
21°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?