Bayındır, çalışanlarıyla iftarda buluştu

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır tarafından kurulan ve montaj işleri ile çalışmalarına başlayan AS-El Yapı Mimari Sistemler, iftar programı düzenledi.

GENEL 28.06.2016, 12:55 28.06.2016, 14:17
Bayındır, çalışanlarıyla iftarda buluştu

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı iftar programında AS-EL Yapı Mimari Sistemler Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, çok sayıda iş adamı, tedarikçi firma temsilcileri ve yakınları hazır bulundu.

İftar yemeğinden sonra konuşan Tacettin Bayır’ın oğlu, aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Doğuş Bayır, "11 ayın sultanı Ramazan ayında, sizlerle birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizlerle birlikte hep en ileriye ve en kaliteye ulaşma hedefimiz 38. yılını dolduracak. Hepimiz bir aileyiz. Şirketimizin iftarına teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyor ve Ramazan bayramınızı kutluyorum. Bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. AS-EL Yapı Mimari Sistemler Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Bayır da "Yüzde 100 Türk sermayesi olan AS-EL, prensipli çalışması ile kısa bir süre içerisinde sektörün en önde gelen firmaları arasında yerini almış olmasının haklı gururunu yaşıyorum.Genç ve oldukça deneyimli bir şirketimiz var. Hızlı bir büyüme içerisindeyiz. Sektörde yarattığımız yenilikler ile mimar ve mühendislerin haklı takdirini kazandık. Tedarikçisi olduğumuz, Ege Bölgesi'ndeki 3 bin firmayla olan birlikteliğimizle Türkiye ekonomisi için azımsanmayacak kadar katma değer yarattık. Modern yapılara mimari anlamda katkı sağlamak hedefimizden sapmayarak, şirketimizi daha iyi yerlere taşımak için çaba sarf etmeliyiz" dedi.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
29°
kapalı
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?