Başkan Kılıç açıkladı: Buca cezaevi kalkıyor!

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Tunç Soyer’in katılımıyla düzenlenen Portakal Vadisi Rekreasyon Alanı projesinin temel atma töreninde Buca Cezaevi’nin kaldırılacağı bilgisini verdi.

GENEL 12.08.2020, 13:17 12.08.2020, 13:22
Başkan Kılıç açıkladı: Buca cezaevi kalkıyor!

Tunç Soyer’in en önemli seçim vaatlerinden biri olan Portak Vadisi Rekreasyon Alanı’nın temeli törenle açıldı. Törende konuşan Başkan Soyer, bu projenin doğayla uyumlu yaşamın en güzel örneklerinden biri olacağını söyledi.

Törende konuşan Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, kentleri daha yaşanılır hale getirmek için çalıştıklarını belirtti. Kılıç, “Bulunduğumuz kentleri daha yaşanabilir, daha uygar, daha yaşanılabilir hale getirmek için hep birlikte, hiçbir engele takılmadan mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımızın özellikle Buca'ya verdiği önem bizim için çok önemli. Umarım çalışmalar biran önce tamamlanır ve Buca yaşayan vatandaşlar buraya gelir. Çocuklarıyla güzel zaman geçirir” dedi.

BUCA CEZAEVİ KALDIRILACAK!
Kılıç, konuşmasında Buca Cezaevi'nin kaldırılacağını da açıklayarak, “Buca Cezaevi'nin kaldırılması için yıllardır mücadele veriliyordu. Bildiğimiz kadarıyla buranın kaldırılması için talimat verildi ve yakın bir süre sonra cezaevi kalkmış olacak” diye konuştu.

Yorumlar (1)
Gunes atabay 2 ay önce
Mutlaka bir bölümü en azından korunup müze olarak hizmet vermeli ! Izmır demokrasi tarihinde önemli bir yeri vardır!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
25°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?