Ayın polisleri seçildi ve ödüllendirildi

İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, gösterdikleri üstün gayret ve başarıları nedeniyle ayın polisi seçilen polis memuru Murat Güngör, başpolis Ufuk Karaçul ve polis memuru Adil Aydın'ı ödüllendirdi.

GENEL 11.10.2016, 11:56 11.10.2016, 14:15
Ayın polisleri seçildi ve ödüllendirildi

İzmir emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Murat Güngör, velayeti annesinde olmasına rağmen babası tarafından kaçırılan ve 4 yıldır kayıp olan E.S.'nin, geçen 9 Eylül'da, Bayraklı Osmangazi Mahallesi 578 Sokak üzerindeki evdeki gizli bölmede bulunması ve şüpheliler A.R.S. ile M.S.'nin yakalanmasında gösterdiği başarıdan dolayı 'Ayın Asayiş Polisi' seçildi. Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli başpolis Ufuk Karaçul da Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü bölgesinde bulunan Havra Sokağı içerisinde yapılan denetimler sırasında 'eşini öldürmek' suçundan aranan ve hakkında 20 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan F.B.'nin yakalanmasındaki başarısından dolayı 'Ayın Merkez İlçeler Polisi' olarak belirlendi. Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Adil Aydın ise FETÖ/PDY'nin darbe girişimi ile ilgili olarak, örgüt üyelerinin tespiti ve yakalanmasındaki çalışmaları, 14 kişinin tutuklanmasında gösterdiği çabalarından dolayı 'Ayın Dış İlçeler Polisi' seçildi.

'Ayın Polisi' seçilen başarılı polislere İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’nın makamında yapılan törenle ödülleri verildi. İki polis birer çeyrek altın ve teşekkür belgesi, 1 polis de ailesi ile birlikte 5 yıldızlı bir otelde tatil ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
25°
az bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?