Askıda ekmekten sonra şimdi de askıda peynir

İhtiyaç sahipleri için gerçekleştirilen askıda ekmek kampanyasından sonra şimdi de Kemeraltı'nda askıda peynir kampanyası başlatıldı.

GENEL 25.12.2016, 09:28 25.12.2016, 13:19
Askıda ekmekten sonra şimdi de askıda peynir

İzmir'de bir ekmek fırını tarafından başlatılan ve binlerce ekmeğin dağıtıldığı askıda ekmek kampanyasından sonra ihtiyaç sahiplerine yönelik askıda peynir kampanyası başlatıldı.

Tarihi Kemaraltı Çarşısı'nda bulunan Kestane Pazarı'nda kampanyayı başlatan Ankara Gıda Pazarı'nın sahibi Murat Özkan, zor şartlarda yaşam mücadelesi veren yoksul insanlara destek vermeyi amaçladıklarını söyledi.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Murat Özkan, "Müşterilerimiz ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere 5 lira bağış yapıyor. Biz de bu bedel karşılığında fiş keserek askıya asıyoruz. İhtiyaç sahipleri gelip askıdaki fiş karşılığında peynirini alıyor. İzmir'de son dönemde artan göç ve mültecilerle birlikte ihtiyaç sahibi yoksul insan sayısı arttı. Bu ""kampanya ile bir nebze olsun yaşam mücadelelerine destek olmak istedik. Hayırseverlerin katkılarını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
10°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?