Arıkan güven tazeledi

Özel Güvenlik Hizmetleri Derneği Genel Kurulu'nda iki yıldır başkanlık yapan Serdar Gökhan Arıkan, iki yıl için daha görev aldı.

GENEL 11.04.2016, 11:21 11.04.2016, 11:33
Arıkan güven tazeledi

Özel Güvenlik Hizmetleri Derneği Genel Kurulu'nda çalışma raporu ve faliyet raporu onaylandı. Ardından yapılan seçimde Serdar Gökhan Arıkan'ın hazırladığı liste oy birliği ile seçildi. Genel kurulda seçimlerin ardından teşekkür konuşması yapan Özel Güvenlik Hizmetleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Gökhan Arıkan, kendisini bu göreve yeniden layık gören üyelere teşekkür etti. Son 2 yıldır derneği sektöründe kabul edilen ve kurumların dikkate aldığı bir kuruma dönüştürmek için çalıştıklarını ve büyük oranda başarılı sağladıklarını anlatan Arıkan, “Sektörümüz Türkiye'de binlerce kişiye istihdam sağlıyor. Son dönemde terör olaylarının da artması ile sektörümüzün önemi daha da anlaşıldı. Şu anda sektörümüzü düzenleyen 5188 sayılı yasada değişiklikler yapılıyor. Bu aşamada biz de görüşlerimizi paylaşacağız. Bundan sonra hedefimiz sektörümüzün sorunlarını çözen, daha da büyümesini sağlayan projeleri hayata geçirmek. Bu konuda sektörümüzün de desteğini alarak başarılı olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Suçemlerde Derneğin Yeni Yönetim Kurulu, Serdar Gökhan Arıkan, Eryetiş Kurtaral, Sabri Tek, Taşkın Turan, Serhat Topçu, Sezer Üçgül, Namık Kemal Açılmış'dan, Denetleme Kurulu, Korhan Sarızeybek, Dalyan Sünerin, Cengiz Doğanay'dan oluştu.


İZMİR (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208