Anlamlı festival, giriş 1 torba erzak ile

Bir grup sanatçı ve sporcu, ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için cuma günü "8 bin aileye erzak yardım festivali" adıyla bir etkinlik düzenliyor.

GENEL 30.11.2016, 08:23 30.11.2016, 15:43
Anlamlı festival, giriş 1 torba erzak ile

İzmir'de ihtiyaç sahibi ailelere küçük de olsa destek sağlamak isteyen ve aralarında Fatma Belgen, Fikret Altunhan, Osman Cavcı, Saffet Babacan, Oğuz Gürol, Hamit Kaya, Tuncay Kaynak, Doğan Tank, Cengiz Sevim, Harun Cici, İlkay Kıyak, Cengiz Çakır ve Cengizhan Güral gibi isimlerin de bulunduğu bir grup "İzmir İzmirliye sahip çıkıyor" sloganıyla yola çıktı. 

"8 bin aileye erzak yardım festivali" adıyla Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi'nde 2 Aralık Cuma günü saat 19.00'da bir etkinlik düzenlenecek. Girişlerin ücretsiz olduğu etkinliğe isteyenler ise 1 poşet erzakla katılabilecek.

""Ünlü kuaför Harun Cici'nin Ege Teko Defilesi ve Fibay Bale okulunun katkısı ile süsleneceği gecede, İzmir Semazen Grubu gösterisi sunulacak. İzmirli şovmen Mikrop Hikmet'in sahne alacağı etkinliğe katılanlar gönüllerince eğlenecek.

'GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR'

Uluslararası yakın dövüş uzmanı ve dünyaca ünlü yıldızların koruması olan Süleyman Kocabıyık, "Festivale giriş ücreti olarak herkes 1 poşet erzakla gelsin diyoruz. Geceye katılamayan fakat erzak vermek isteyen yardım severler bu etkinlik için açılan 0541 468 78 37 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilir. Ülkemiz zor günlerden geçiyor, bugün birlik olma zamanıdır. Biz de bir grup olarak bu birliği sağlamak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
24°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?