Aliağa'da skandal! Öykü Arin için para topladılar!

Aliağa'da bir köy kahvesinde çekilen videoda kendisini tiyatro çalışanı olarak tanıtan kadın, İzmirli lösemi hastası Öykü Arin için para toplarken görüntülendi.

GENEL 04.03.2019, 15:57 04.03.2019, 17:20

ASYA YAŞARİKİZ / İZ GAZETE - Aliağa'da bir köyde çekilen görüntülerde, kendini tiyatro çalışanı olarak tanıtan ve Ankara Valiliği tarafından görevlendirildiğini söyleyen kadın yurttaşlardan para istedi. Olay yerinden 35az3846 plakalı araçla ayrılan kadın bazı yurttaşlardan para toplayıp yurttaşlara makbuz da verdi.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Öykü Arin'in annesi Eylem Şen Yazıcı, Öykü Arin'e Umut Ol kampanyasının sadece kök hücre bağışı kampanyası olduğunun altını çizerek "Öykü Arin için sadece kök hücre bağışı kampanyası var. Bunun için de yapılması gereken tek şey Kızılay'a gitmek. Bizim para yardımı gibi bir kampanyamız söz konusu değil. Bu tip olaylarda mutlaka polise gidilip şikayet edilmesi gerekir." dedi. 

Yorumlar (1)
Yıldırım 2 yıl önce
Kanser hastalarına şehit yakınlarına yardım adı altında duygu sömürüsü yaparak para toplayanlar var bunlar denetlenmeli ve ağır cezalar verilmelidir
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
12°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?