AKP Gençlik Kolları'nın yayınladığı Atatürk'süz 'Sen Kimsin' videosu tepki çekti!

AKP Gençlik Kolları'nın Atatürksüz 'Sen Kimsin?' başlıklı video paylaşımı sosyal medya üzerinden tepki çekti. Videonun altına insanlar "Ben Buyum" diyerek tepki gösterdi.

GENEL 20.10.2020, 14:28 20.10.2020, 16:17
AKP Gençlik Kolları'nın yayınladığı Atatürk'süz 'Sen Kimsin' videosu tepki çekti!

İZ GAZETE- AKP Gençlik Kolları resmi Twitter hesabından "Sen kimsin?" başlıklı tepkilere yol açan bir video paylaştı. "Gençsin, daha yeni başlıyorsun. İşin çok derdin çok." sözleriyle başlayan videoda Fatih Sultan Mehmet, II. Abdülhamid gibi padişahlar ve Kara Fatma, Aziz Sancar, Necmettin Erbakan, Naim Süleymanoğlu gibi birçok isim yer alıyor. Bu isimlerin ardından da video "Sen Recep Tayyip Erdoğan'sın" sözleriyle ve görüntüsüyle sona eriyor.

Sosyal medyada çok fazla eleştiriye neden olan ve çok konuşulan bu video paylaşımına insanlar "Ben buyum" diyerek tepki göstermeye başladı. Ayrıca videonun develerle başlamasına ve Mustafa Kemal Atatürk'ün yer almamasına da dikkat çektiler.

İşte video altındaki yorumlar;


 

Yorumlar (1)
aydın 1 ay önce
sen kimsin biliyormusun? sen en sığından, en bayağısından, en çarpığından bir arap emevi taklidisin, sen saltanat dincisi "hazreti"muaviyesin, sen "Allaha inanıp" dünyalığa tapan paraperest müşriksin, sen münafık çıkar şebekesi'sin, sen din istismarcısı gericisin, sen orta çağsın karanlıksın, sen kızıl sultansın vahidettinsin, sen damat feritsin dürrizadesin, sen şeyh saidsin saidi kürdisin, sen vahhabi'sin Rabıta'sın, sen ihvan'sın Yeşil Kuşak'sın BOP'sun, sen emperyalizmin ürettiği projesin... sen Türk'ün Cumhuriyetin, tramvay olarak gördüğün demokrasinin, Fikri irfanı vicdanı Hür Aydının, aklın bilimin aydınlığın, içine tükürdüğün sanatın sanatçının düşmanı orta çağ karanlığısın, 21.yy senin sonun sen ölüsün.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
17°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?