ADD üyeleri Batum öncülüğünde yürüdü

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Prof Dr Süheyl Batum ve ADD Şubelerinin önderliğinde Basmane Karakolunun önünde başlayan yürüyüş, Cumhuriyet meydanında son buldu.

GENEL 10.09.2018, 10:36
ADD üyeleri Batum öncülüğünde yürüdü

“Mustafa Kemal’in askerleriyiz”, “Türkiye Laiktir Laik Kalacak”, sloganlarının atıldığı ve İzmir Marşının okunduğu yürüyüşten sonra, ADD Genel Başkanı Süheyl Batum ve ADD İzmir Şubeleri Eşgüdüm Başkanı Mustafa Gürkan tarafından Atatürk anıtına çelenk sunumu yapıldı.

ADD İzmir Şubeleri Eşgüdüm Başkanı Mustafa Gürkan, “Emperyalist güçlerin ve işbirlikçilerinin denize dökülmesinin üzerinden 96 yıl geçmesine rağmen bugün burada, aynı direniş coşkusunu yaşıyoruz. Kadını erkeği, genci yaşlısı, stklar ve tüm Atatürk dostlarıyla, bağımsız ve laik Türkiye talebimizi dile getirdik. Bugün İzmir’de Cumhuriyetin yılmaz bekçileri nöbetteydi. Bu nöbet sonsuza kadar devam edecek” dedi.

Yorumlar (1)
Ersen Gürpınar 3 yıl önce
Mustafa Kemal'in askerleriyiz diyorsunuz derneğin adı ATATÜRK'ÇÜ DÜŞÜNCE Beldenin en merkezi yerindeki evime bakım aydınlatma giderleri tarafımdan karşılansın diye bir ATATÜRK rölyefi yada resmi yapılsın önerime ne ilçe teşkilatı ne ADD genelmerkezi yanıt bile vermedi bu sizin misyonunuza aykırımı ?Bu mu Atatürk sevgisi ?Tabela dernekçiliğimi yapıyorsunuz merak ediyorum
Günün Karikatürü Tümü
banner96
27°
az bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?