Kadınlardan özür diledi

Sevgilisi Sıla Gençoğlu'nu da iddiasıyla hakkında soruşturma açılan oyuncu Ahmet Kural, kadına şiddetle anıldığı için çok üzgün olduğunu belirterek, "Bu olaydan ben de çok ders çıkardım. Başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum" dedi.

EKONOMİ 03.11.2018, 14:10
Kadınlardan özür diledi

Sevgilisi Sıla'ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca ifade vermeye çağrılan Ahmet Kural, konuyla ilgili yaptığı ilk açıklamada hakkındaki iddiaları reddetmişti.

Kural, Sıla'yla aralarında itişme olduğunu, bu esnada sadece kolunu tuttuğunu belirterek, "Onun dışında hiç bir iddiayı kabul etmiyorum. Bununla ilgili hukuki yollara başvuracağım" demişti.

Olayla ilgili açıklamaları büyük tepki çeken Kural, bugün Twitter hesabından yeni bir açıklama yaptı. Kadına şiddetle anıldığı için üzgün olduğunu dile getiren Kural, Sıla'dan ve onun nezdinde tüm kadınlardan özür diledi.

Küfür ve hakaret, kül tablası fırlatma, tehdit, şantaj, alıkoyma gibi iddiaların doğru olmadığını söyleyen Kural, "Ancak ne olursa olsun, bu tip bir tartışmanın içinde bile olmamalıydım. İddia edilen olay sırasında sevdiğim kadınla yaşadığım itişme ve sonuçları elbette bana yakışmadı" ifadesini kullandı.

SPUTNİK

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
hafif yağmur
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208