''Çocuklar Geleceğimizdir'' projesi: 'Bir tek çocuk kalmayıncaya dek...'

CHP Tire ilçe başkanlığı yöneticileri ''Çocuklar Geleceğimizdir'' projesi kapsamında Dallık köyünde çocuklar ile birlikte oldu.

EKONOMİ 29.06.2021, 23:30
''Çocuklar Geleceğimizdir'' projesi: 'Bir tek çocuk kalmayıncaya dek...'

Tire'ye bağlı Dallık köyündeki programa CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, CHP Tire Kadın Kolları Başkanı Zehra Dibekçi ve yönetim kurulu üyeleri ile Belediye Meclis Üyesi Yalçın Kaya katıldı.

Milletvekili Kamil Okyay Sındır, beşinci kez gerçekleştirilen etkinlikte cocuklara çeşitli hediyeler verdi, köyün gençleri ile Harmandalı zeybeği oynandı. 

Bornova Gündem'de yer alan habere göre, CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, yaptığı açıklamada, etkinliğin beşince kez düzenlendiğini ve büyük ilgi gördüğünü söyledi. ''Çocuklar Geleceğimizdir'' projesine büyük önem verdiklerini belirten Şenoyar, şunları söyledi:

''Proje kapsamında çoğu köyde bir tek çocuk kalmayıncaya dek yaptığımız çalışmalarda tüm çocukları ziyaret ediyoruz. CHP Tire İlçe başkanlığımızın projesi kapsamında İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır'ın da katılımıyla 50 çocuğumuza bayramlık kıyafet, ayakkabı, şeker, okuma kitabı, dezenfektan paketi, kolonya, jel, boyama kitabı ve Nutuk hediye ettik. Sonrasında da köyümüzün gençleri ve milletvekilimizle birlikte zeybek oynadık.''

Etkinlik köyün sorunları ile güncel konuların konuşulduğu sohbet ile sona erdi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
25°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?