Bu gurur kadınların

İZMİR'de 2000 yılından beri faaliyetlerini sürdüren ve Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) üyesi sanayicilerin eşlerinden oluşan EBSO Vakfı Kadınlar Birliği üyeleri, 2015-2016 döneminde öğrenci burslarına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalarından dolayı plaketle ödüllendirildi.

EKONOMİ 20.06.2016, 10:25 20.06.2016, 10:39
Bu gurur kadınların

EBSO Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımıyla Sanayiciler Kulübü'nde gerçekleştirilen dönem sonu etkinliğinde, 2015- 2016 burs döneminde katkıda bulunan EBSOV Kadınlar Birliği üyeleri ve tiyatro etkinliklerine gönüllü olarak katılan hanımlara teşekkür plaketleri, EBSO Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Ertuğrul Doğuç, Hülya Kuloğlu ve Nejat Özduran ile Kadınlar Birliği Başkanı İhsan Özduran tarafından verildi. Faaliyetlere verdiği sponsorluk desteği dolayısıyla EBSO Meclis Üyesi Nedim Anbar'a da plaket verildi.

EBSO Vakfı Kadınlar Birliği Başkanı İhsan Özduran, 17 yılı geride bırakırken azim, sabır ve istikrara örnek gösterilecek birliktelik ortaya koyduklarına dikkat çekti. Ülkemizin geleceği gençler için bugüne kadar hiçbir maddi karşılık gözetmeden çalıştıklarını belirten Özduran, “EBSO Vakfı Kadınlar Birliği olarak bir anlamda İzmir'in kültür-sanat hayatına hizmet verirken, üretmenin, çoğalmanın ve çoğaltmanın, hayatlarına dokunduğumuz gençlerimize faydalı olabilmenin hazzı içinde düzenlediğimiz konserler, tiyatro oyunları, söyleşi ve imza günleri ile sosyal etkinliklerle bir çalışma dönemini daha geride bıraktık" dedi.İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
20°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?