Ege Üniversitesi öğrencilerinden rektöre uğurlama: Değdi mi?

Öğrenciler, 11 akademisyeni görevinden eden ve ardından FETÖ soruşturmasında açığa alınan Ege Üniversitesi Rektörü Cüneyt Hoşcoşkun'u uğurladı (!)

EĞİTİM 01.03.2017, 13:08 01.03.2017, 13:08
Ege Üniversitesi öğrencilerinden rektöre uğurlama: Değdi mi?

Öğrenciler, 11 akademisyeni görevinden eden ve ardından FETÖ soruşturmasında açığa alınan Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun'u Rektörlük önünden, “Bir şey soracağız, değdi mi?” yazılı dövizlerle uğurladı.

Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK), hakkında FETÖ soruşturması yürütülen Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun'u açığa aldı. Rektörlüğe vekaleten YÖK Üyesi Prof. Dr. Beril Dedeoğlu atandı.

FETÖ soruşturmasından açığa alınan rektör Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun, Barış İmzacısı olan birçok akademisyenin atılmasına sebep olmuştu.

İzmir Öğrenci Kolektifleri'nden öğrenciler, açığa alınan Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun'u Rektörlük önünden, “Bu cezalar bu soruşturmalar boşuna ley boşuna Cüneytciğim, bir şey soracağız değdi mi? Rektörlük la bu düdüklü tencere mi?” yazılı dövizlerle ve mektup okuyarak uğurladı.

İLGİLİ HABER: Ege Üniversitesi rektörü açığa alınd

 

Yorumlar (0)
banner96
banner177
15°
kapalı
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?